معتبرترین مراکز تعمیر موبایل در ایران رو می شناسید؟

سلام به همه عزیزان دوست داشتنی که همیشه باعث دلگرمی ما بودین وانرژی های شما به ما انگیزه میده که، بتونیم موضوعات خاص و بیشتری رو با کمک هم جلو ببریم وبه نتیجه برسونیم.

امروز هم از اون روزاس که با بحث داغ و شیرین مهمون گوشی ها تون و تبلت یا شایدم لب تاب هاتون، مهم نیس که کجای این سرزمین زیبا در حال کارو تلاش باشین،مهم اینه که حتما موضوعی که امروز میخوایم راجبش صحبت کنیم حداقل یکبار واسه همتون اتفاق افتاده،یا شایدم براتون اتفاق بیفته، اصلا نگران این موضوع نباشین چون ما کنار شما هستیم تا با کمک هم مشکلات مثل آب خوردن حل کنیم.

امروزم میخایم با کمک هم مشکلی که واسه علی آقا پیش اومده رو حل کنیم.علی آقا که تعمیرگاه مکانیکی داره هر چند وقت یکبار باید حتما به تعمیرگاه گوشی بره و گوشیش درست کنه، بنده خدا که تو کارش باید یه مقدار از نظر فیزیکی فعالیت داشته باشه،

آچار به دست باشه با دستهای روغنی جواب گوشی بده یا از اینجور اتفاقات، همه این مسائل باعث شده که علی آقا هزینه زیادی بابت تعمیر گوشی موبایل پرداخت کنه از این بابت بسیار ناراحت باشه .

یه روز که علی آقا مثل روزای قبل به تعمیرگاه مکانیکی خودش رفت یه ماشین به داخل مغازه اومد که مشکل ماشینشو حل کنه تو همین حال که علی آقا مشغول فرمون دادن به مشتری بود گوشی از دستش افتاد و چرخ ماشین روی گوشی رفت و ال سی دی گوشی شکست.

از قضا راننده اون ماشین خودش تو یکی از مراکز تعمیر موبایل به اسم ماکروتل فعالیت می کرد.ایشون با دیدن این صحنه به علی آقا گفت که اصلا نگران این موضوع نباشه،با توضیح دادن یکسری از مزایای مرکز تعمیر موبایل ماکروتل علی آقا بسیار از این اتفاق خوشحال شد.

حالا بریم سراغ مزایایی که اون راننده به علی آقا توضیح داده بود:

1-مشاوره رایگان:

راننده به علی آقا گفت که شما میتونی قبل از تعمیر موبایلت با مشاورین به صورت رایگان صحبت کنی ومشکل موبایلتو بهشون بگی و از قیمت تموم شده اون قطعه ای که قراره عوض بشه استعلام بگیری و مشاورین هم با یک راهنمایی دقیق به شما میگن که چه قطعه ای از موبایل شما مورد پیدا کرده و نیاز هست که تعمیر بشه.

2- ارائه قطعات اصلی:

یکی دیگه از مزایای این مرکز استفاده از قطعات اصلی بود. مسلما برای هر فردی که قراره موبایلشو تعمیر کنه میتونه یک امتیاز محسوب بشه،قطعات تعویض شده باید با همون کیفیت قبلی بتونه فعالیت خودش انجام بده بدون اینکه هیچگونه اختلالی در موبایل به وجود نیاره و مشتری رو دوباره مجبوربه این کار نکنه که قطعه رو تعویض کنه وهزینه اضافی پرداخت کنه ،پس ماکروتل حتی فکر جیب شمارو هم کرده.

3-تحویل به موقع در زمان کم:

از دیگر مزایا که واسه همه مشتری ها میتونه خیلی مهم باشه زمان تحویل به موقع موبایلشون هست که بتونند کارهای روزمره شونو انجام بدن و از کارهاشون عقب نمونن،شما وقتی موبایلتونو به این مرکز میدین در تاریخی که برای شما تعیین می کنه موبایلتونو بهتون تحویل میده که شما هم به کاراتون برسین.

4-مهارت و تخصص:

راننده به علی آقا گفت شما تو کارت مهارت تخصص داری و سعی می کنی که مشتری هات ازت راضی باشن که دفعه بعد ماشینشون پیش شما بیارن ،ماکروتل هم دقیقا همین کار شمارو انجام میده،این مرکز با استخدام افراد متخصص وبا مهارت تلاش می کنه که مشتری هاش ازش راضی باشن بهش اعتماد بکنن .

علی آقا که از این اتفاق بسیار خوشحال شده بود گفت:من نمیتونم مغازه رو تعطیل کنم دنبال تعمیر موبایلم باشم راننده گفت :اصلا نیازی به این کار نیس شما با تماس به مرکز و دادن آدرس در کمترین زمان پیک به آدرس شما میاد وموبایلتونو میگیره و به مرکز میبره و بعد از درست شدن دوباره براتون میاره.

برچسب ها: معتبرترین مراکز تعمیر موبایل در ایران ,

[ بازدید : 4 ]

[ چهارشنبه 6 اسفند 1399 ] 21:45 ] [ samaneh ]

[ ]

چرا به ثبت برند و علامت تجاری نیاز دارید؟

در این مقاله مطالبی درباره ثبت برند و علائم تجاری و مزیت های آن ارائه نموده ایم. همچنین به سوالاتی که ممکن است در این حوزه برایتان پیش آمده باشد پاسخ داده ایم. همراه ما باشید.

 

علامت تجاری چیست؟

در قانون مدنی و براساس ماده ۳۰ علامت، علامت جمعی و اسم تجاری یعنی:

علامت یعنی هر نشان قابل رویتی که قادر باشد محصولات یا خدمات افراد حقیقی یا حقوقی را از هم مجزا سازد.

برند چیست؟

برند (Brand) نماد مشخص، مارک، لوگو، اسم، کلمه و یا جمله‌ای است که شرکت‌ها جهت تمایز محصولات و خدمات خود از دیگران استفاده می‌کنند.

برند، ممکن است به کالا یا تولیدکننده، یک خدمت یا موسسه خدماتی، یک شرکت یا سازمان و یا یک شخص، مکان، رویداد یا حتی مذهب و عقیده متعلق باشد.

تفاوت برند و علامت تجاری چیست؟
علامت تجاری به طرح یا نشانی خاصی گفته میشود که کالا ها و خدمات یک شرکت را معرفی میکند .اما برند همانطور که گفتیم؛ نام، عبارت، طرح، نماد است که مشخص کننده محصولی خاص است و آن را از دیگران محصولات یا خدمات مشابه متمایز می نماید .

استفاده از علامت تجارتی و برند چه مزایایی را دارد؟

تشخیص محصولات اگر دیگر محصولات توسط مشتریان

کمک به شرکت‌ها جهت متمایز ساختن محصولات‌شان از یکدیگر

ابزار مناسب جهت بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت‌ها

دادن اجازه استفاده از آنها به اشخاص ثالث و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.

جزء ضروری جهت دریافت موافقت‌ نامه‌ های اعطای نمایندگی

ممکن است دارائی ارزشمند کسب و کار باشند.

تشویق  شرکت‌ها به سرمایه گذاری در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات

حائز اهمیت جهت دریافت وام

علامت تجاری، قابل نقل وانتقال بوده و جهت این کار باید طبق مقررات قانون ثبت علائم و اختراعات ایران به ثبت برسد. لذا تفویض اجازه ی استفاده از یک علامت تجاری ثبت شده به شرکت های ثالث داده می شود که می تواند منبع درآمد بیشتری برای شرکت یا شخص به وجود آورد و یا اساس انعقاد یک موافقت نامه ی اعطای نمایندگی فروش باشد.

ایجاد ارزش افزوده ی سهام سهامداران و افزایش درآمد شرکت ها

امکان درج آن روی کالای خاصی که طبقه آن مشخص است

جلوگیری از واردات و صادرات آن کالا بدون مجوز شما

جلوگیری از عرضه و فروش آن محصول یا خدمت بدون مجوز شما

 امکان انتقال اجازه استفاده از آن کالا یا خدمت در مقابل توافقات مالی به شرکتها و اشخاص

گسترش انحصاری بازار محصولات خود

اهرمی جهت رقابت مطلوب

و بسیاری از منافع اقتصادی دیگر...

آیا علامت تجارتی در ایران مورد حمایت قانون قرار می گیرد؟

 بله علامت تجارتی در جمهوری اسلامی ایران تحت حمایت مراجع قانونی قرار دارد. ایران  جزء معدود کشورهای آسیایی است که در قوانین داخلی خود قوانین مربوط به حمایت از علائم تجاری را قرار داده است. این قانون از سال 1310  در قوانین ایران گنجانده شده است. ثبت علائم و اختراعات مصوب 1310 و آئین نامه اجرائی این قانون مصوب 1337 مبنای این حمایت می باشد.

چه کسانی می توانند از علامت تجارتی استفاده کنند؟

شخصی که علامت تجارتی به نام او ثبت شده باشد.

شخصی که علامت به طور موقت یا دائم از سوی مالک به وی منتقل شده است.

آیا می توان با استفاده از علامت تجارتی واردات برخی کالاها را انحصاری کرد؟

بله، این مساله حقوقی است که یک فرد نسبت به مالکیت خود پیدا می کند. یعنی زمانی که یک علامت تجارتی توسط یک شخص یا شرکت ثبت شود حق استفاده از آن مربوط به ثبت کننده می باشد و شخص دیگری نمی تواند از آن استفاده کند. به عنوان مثال اگر شخصی با یک کارخانه تولید نوشابه قرار دادی داشته باشد که روزانه 1000 بطری با نام و علامت تجارتی تحت مالکیتش تولید کند این کالاها با شرط ثبت علامت بر روی آن فقط برای سفارش دهنده قابل حمایت است و ایشان می تواند از این علامت استفاده و مانع استفاده دیگران و حتی کارخانه تولید کننده از علامت تجاری متعلق به سفارش دهنده نیز بشود

 

آیا می توان از علامت تجارتی دیگری استفاده نمود؟

اگر بدون اجازه مالک علامت تجارتی باشد نمیتوان این کار را کرد.

 

آیا می توان علامت تجارتی مشهوری که در ایران به ثبت نرسیده است را به نام خود ثبت نمود؟

امکان چنین در خواستی وجود دارد. اما چون اغلب علامت های مشهور درکشورهای عضو کنوانسیونهای جهانی که ایران هم عضو آن است از جمله کنوانسیون پاریس به ثبت رسیده است بعدها مالکین آن علامت به محض اطلاع می توانند علاوه بر در خواست ابطال علامت شما از شما ضرر و زیانهای هنگفتی را نیز مطالبه کنند. البته اداره مالکیتهای صنعتی با یک بر خورد عرفی به موضوع می پردازد و اغلب چنین در خواستهایی را نمی پذیرد.

آیا می توان محصولاتی را که با علامت تجارتی تحت مالکیت من وارد شده است ولی از من هیچگونه مجوزی گرفته نشده است توقیف نمود؟

هر محصولی که با یک علامت تجارتی ثبت شده باشد در ایران وارد می شود یا باید توسط مالک آن و یا شخصی که نمایندگی وکالت و یا اجازه واردات از سوی مالک دارد ترخیص شود. چنانچه شما مالک علامت تجارتی باشید و از این واردات اطلاع پیدا نمائید می توانید از طریق مراجع قضائی مانع واردات آن کالا شد و آن را توقیف نمود.

مدت زمان حمایت قانونگذار ایرانی از علامت تجاری چند سال است؟

10 سال از تاریخ ثبت اظهارنامه در اداره مالکیتهای صنعتی

آیا می توان در هر دادگاهی در کشور اقامه دعوی در رابطه با موضوعات علامت تجاری نمود؟

طرح دعوی بلااشکال است. اما لازم به ذکر است که فقط دادگستری شهر تهران می تواند به این دعوی رسیدگی نماید اما این مساله مانع نمی شود که در دادگاههای سایر شهرستانها از رسیدگی اولیه و مقدماتی به این موضوع استنکاف نمایند بلکه به صراحت قانون سایر محاکم در شهرستانهای دیگر باید اقدامات مقدماتی را انجام دهند و حتی می توانند تا مرحله صدور قرار تامین اقدام نموده و پرونده را جهت ادامه رسیدگی ها به تهران ارسال نمایند.

آیا علامت های تجارتی سایر کشورها در ایران حمایت می شود؟

کشورهایی که عضو کنوانسیون پاریس هستند می توانند از حمایت در ایران نیز بر خوردار باشند.

 

آیا می توان یک نوشته را به جای شکل خاص به عنوان علامت تجارتی ثبت نمود؟

بله امکان ثبت نقش، شکل یا حروف به عنوان علامت تجارتی وجود دارد.

 

فرق لوگو، مارک و علامت تجاری چیست؟

در متون خارجی و همچنین در قوانین ایران هیچ اشاره ای به واژه لوگو نشده است. بلکه یک اصطلاح عامیانه محسوب می شود اما مارک به تنهایی کاربرد ندارد بلکه ترید مارک TRADE MARK به معنای همان علامت تجارتی است و درحقیقت کشورهای دیگر مساوی با علامت تجارتی می باشد.

برچسب ها: چرا به ثبت برند و علامت تجاری نیاز دارید ,

[ بازدید : 7 ]

[ جمعه 7 آذر 1399 ] 15:03 ] [ samaneh ]

[ ]

یک وکیل ملکی خوب چه ویژگی دارد ؟

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در انواع حوزه های ملکی تخصص دارد . اگرچه وکیل ملکی در پرونده های زلاق ، حضانت ، نفقه ، و مابقی موارد توانایی لازم را دارد . ولی تنها در امور ملکی پرونده های موکل را انجام میدهد .

دعاوی ملکی چگونه دعاوی هستند؟

 دعاوی ملکی به مجموعه ای از دعاوی گفته میشود که به نوعی به اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. و بسته به نوع و موضوع آن ممکن است جنبه حقوقی، کیفری و یا تلفیقی از هر دو را داشته باشد.

در حقیقت دعاوی ملکی مربوط به املاک، مستغلات و اراضی است که لازم است توسط وکیل ملکی و وکلایی که در زمینه املاک فعالیت می‌کنند و دارای تجربه و مهارت کافی هستند پیگیری و انجام شود.

خصوصیات وکیل ملکی

نکاتی را ذکر میکنیم که برای انتخاب وکیل ملکی باید به آن توجه ویژه ای کرد :

وکیل مورد نظر باید بر قانون مدنی و حتی قانون تجارت و آیین دادرسی مدنی تسلط کامل داشته باشد تا بنواید از حقوقی موکل خود دفاع کند .

وکیل انتخاب شده باید در امر نگارش دادخواست بسایر حرفه ای و  تبحر بالایی داشته باشد . دعاوی ملی بسیارپیچیده می باشد . از نحوه تعیین خواهان و خوانده گرفته تا موضوع خواسته دعوی و نیز ادله آن . به طور عرض کنم که در دعوی الزام به تنظیم سند رسیم ، تمامی ایادی قبلی تا شخصی که سند به نام وی صادر شده باید هوانده دقوی قرار بگیرند . در غیر این صورت قرار رد دعوی صادر می شود.

مشاوره حقوقی یا وکیل ملکی مورد نظر باید به گونه ای باید که وکیل ملکی بتواند زوایای پرونده را بررسی کند و تمامی تمامی راه حل های انتخابی را برای موکل روشن کند .

وکیل باید یک شخص پیگیر و با پشتکار بالا باشد واینکه وقت و توانایی لازم را داشته باشد تا در ماه بتواند چندین بار به شعبه مورد نظر سر بزند و به پرونده ملکی موکل رسیدگی کند . در کل پرونده های ملکی خیلی زمان بر و طولانی هستند و وکیل مورد نظر باید خیلی صبور و باحوصله باشد تا بتواند این این پرونده را به نفع موکل به پایان برساند .

مشاور حقوقی یا وکیل باید با سابقه و با تجربه باید و شما باید در انتهاب خود بسیار دقت کنید و دیگران که سابقه چنین پرونده هایی دست وکیل داشته اند پرس و جو کنید . خیلی از افراد برای کمتر هزینه کردن بجای یک وکیل خوب و متخصص یک وکیل کم تجربه استفاده میکند که خود همین باعث شکست در پرونده  میباشد.

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان کلیک کنید .

 

کدام دعاوی را به وکیل املاک بسپاریم؟

دعاوی حقوقی بسیاری هستند که بهتر است توسط وکیل ملکی طرح و پیگیری شوند. مهمترین دعاوی ملکی که باید به وکیل ملکی سپرده شوند، عبارتند از:

دعوای حقوقی خیلی زیاد هستند که بهتر است توسط یک وکیل ملکی طرح و پیگیری شود .

 چند تا از مهمترین دعاودی ملکی را برای شما ذکر می کنیم :

 

مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه

وکیل ملکی با اطلاع دقیق با اطلاق دقیق از نحوه سرقفلی و حق کسب و پیشه و نیز شرایط ساقط شدن حق سرقفلی ، ایجاد راه حل  و نحوه چگونه توقیف کردن سر قفلی میتواند در روند پرونده تاثیر بسیار بالایی داشته باشد .

تخلیه ملک مسکونی

تخلیه ملک یک فرآیند بسیار پیچیده ای است که چه در حالت حکم تخلیه و چه در حالت حکم تخلیه باید الزاماتی در نحوه طرح آن رعایت شود . به عنوان مثال اتمام قرارداد اجاره یکی از مهمترین شروز طرح دعوی می باشد . حتی با توجه به تجربه قبلی، وکیل ملکی میتواند به شما مواردی را گوش زد کند که قبال از اتمام قراردااد اجاره نیز ملک را تخلیه نمود .

خلع ید

خلع ید را میتوان یکی از دعاوی ملکی پیچیده در نظر گرفت که حتما باید برای آن از وکیل ملکی استفاده شود . خلع ید در بسیار ی از موارد با تصرف عدوانی اشتباه گرفته می شود. .در این طرح دعوی باید یا سند سمی بنام خواهان وجود داشته باید یا اینکه قبل از آن اثبات مالکیت انجام شود . اگر برخلاف این دوموضوع باشد دعوی نتیجه نمیگیرد . برای جلوگیری از این موضوع باید حتما وکیل ملکی برای خود به اختیار بگیرید.

فک رهن

یکی از مشکلات اساسی مردم، فک رهن از بانک یا دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که وکیل ملکی متخصص در امور بانکی و نیز توقیف اموال می‌تواند از پس از این کار برآید.

یکی از بیشترین مشکلاتی که مردم در پرونده های ملکی دارند فک رهن از بانک دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که یک وکیل ملکی با تجربه می تواند از پس این کار به خوبی برآید .

پس برای این موضوع حتما یکی وکیل با تجربه و خبره برای پرونده خود انتخاب کنید .

فروش ملک مشاع

وقتی که ملک افراز نباشد و حداقل یکی از شرکا قصد فروش را داشته باشد و بین شرکا اختلاف باشد وکیل ملکی خیلی میتواند به این قضیه کمک بسیار بالایی بکند. چرا که باید ابتدا از طریق اداره ثبت، گواهی عدم افراز صادر شود و از طریق دادگاه دستور فروش مال مشاع اخذ گردد و در نهایت مال مشاعی به مزایده گذاشته شود. وکیل ملکی در پیگیری مسیر فروش ملک مشاعی و نیز مذاکره و مصالحه با سایر شرکا برای توافق در فروش ملک نقشی اساسی دارد.

حق شفعه

این حق دارای شرایطی است که در صفحه مربوط به آن به تفصیل توضیح داده شده است. اما مهمترین نقش وکیل ملکی در اثبات حق شفعه، تفسیر دقیق قانون و اثبات وجود شرایط به وجود آمدن این حق است. مانند این که ملک بین دو نفر مشاع است (حتی اگر به ارث رسیده است) و نیز فرد خواهان پس از اطلاع از فروش سهم شریک دیگر اقدام به استفاده از این حق نموده است.

الزام به تنظیم سند رسمی

این دعوی شابع ترین پرونده ملکی بین مردم به شمار می آید . که دارای شرایط و قوانین خاص خودش میباشد . و در بسیاری موارد افراد به دلیل عدم آگاهی در این موضوع نمیتوانند به حق خود برسند و به مشکل میخورند . یکی از بیشترین مشکلات در این پرونده که برای افزاد پیش می آید ملک به صورت وکالتی جند نوبت انتقال پیدا کرده است و باید هم ایادی قبلی تا مالک سند طرف دعوی باشد  و یا اگر ملک مشاعی یا ورثه ای باید باید همه مالکین طرف دعوی قرار گیرند.

هزینه وکیل ملک در دعاوی ملکی چقدر است؟

 

با توجه به نکاتی که باال گفته شد یک وکیل خوب میتواند شما را از خسارت های جبران نا پذیری نجات دهد، پس کمک گرفتن از یک وکیل خوب میتواند شمارا در این امر کمک کند و بسیار ضروری است . پس به دلیل ترس از هزینه های بالای گرفتن وکیل افراد از گرفتن وکیل خود داری میکنند و ضررآن ها چندین برابر می شود . توصیه ما این است قبل از هر اقدامی و برای پیدا کردن بهترین وکیل مکلی با مراجه به سایت موسسه حقوقی اوستا مشورت های لازم را انجام دهید و از تعرفه و هزینه های یک وکیل ملکی خوب با خبر شوید تا بتوانید از از حقوقی خود در دادگاه دفاع کنید . 

یک وکیل ملکی خوب چه ویژگی دارد ؟

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که در انواع حوزه های ملکی تخصص دارد . اگرچه وکیل ملکی در پرونده های زلاق ، حضانت ، نفقه ، و مابقی موارد توانایی لازم را دارد . ولی تنها در امور ملکی پرونده های موکل را انجام میدهد .

دعاوی ملکی چگونه دعاوی هستند؟

 دعاوی ملکی به مجموعه ای از دعاوی گفته میشود که به نوعی به اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. و بسته به نوع و موضوع آن ممکن است جنبه حقوقی، کیفری و یا تلفیقی از هر دو را داشته باشد.

در حقیقت دعاوی ملکی مربوط به املاک، مستغلات و اراضی است که لازم است توسط وکیل ملکی و وکلایی که در زمینه املاک فعالیت می‌کنند و دارای تجربه و مهارت کافی هستند پیگیری و انجام شود.

خصوصیات وکیل ملکی

نکاتی را ذکر میکنیم که برای انتخاب وکیل ملکی باید به آن توجه ویژه ای کرد :

وکیل مورد نظر باید بر قانون مدنی و حتی قانون تجارت و آیین دادرسی مدنی تسلط کامل داشته باشد تا بنواید از حقوقی موکل خود دفاع کند .

وکیل انتخاب شده باید در امر نگارش دادخواست بسایر حرفه ای و  تبحر بالایی داشته باشد . دعاوی ملی بسیارپیچیده می باشد . از نحوه تعیین خواهان و خوانده گرفته تا موضوع خواسته دعوی و نیز ادله آن . به طور عرض کنم که در دعوی الزام به تنظیم سند رسیم ، تمامی ایادی قبلی تا شخصی که سند به نام وی صادر شده باید هوانده دقوی قرار بگیرند . در غیر این صورت قرار رد دعوی صادر می شود.

مشاوره حقوقی یا وکیل ملکی مورد نظر باید به گونه ای باید که وکیل ملکی بتواند زوایای پرونده را بررسی کند و تمامی تمامی راه حل های انتخابی را برای موکل روشن کند .

وکیل باید یک شخص پیگیر و با پشتکار بالا باشد واینکه وقت و توانایی لازم را داشته باشد تا در ماه بتواند چندین بار به شعبه مورد نظر سر بزند و به پرونده ملکی موکل رسیدگی کند . در کل پرونده های ملکی خیلی زمان بر و طولانی هستند و وکیل مورد نظر باید خیلی صبور و باحوصله باشد تا بتواند این این پرونده را به نفع موکل به پایان برساند .

مشاور حقوقی یا وکیل باید با سابقه و با تجربه باید و شما باید در انتهاب خود بسیار دقت کنید و دیگران که سابقه چنین پرونده هایی دست وکیل داشته اند پرس و جو کنید . خیلی از افراد برای کمتر هزینه کردن بجای یک وکیل خوب و متخصص یک وکیل کم تجربه استفاده میکند که خود همین باعث شکست در پرونده  میباشد.

برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان کلیک کنید .

 

کدام دعاوی را به وکیل املاک بسپاریم؟

دعاوی حقوقی بسیاری هستند که بهتر است توسط وکیل ملکی طرح و پیگیری شوند. مهمترین دعاوی ملکی که باید به وکیل ملکی سپرده شوند، عبارتند از:

دعوای حقوقی خیلی زیاد هستند که بهتر است توسط یک وکیل ملکی طرح و پیگیری شود .

 چند تا از مهمترین دعاودی ملکی را برای شما ذکر می کنیم :

مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه

وکیل ملکی با اطلاع دقیق با اطلاق دقیق از نحوه سرقفلی و حق کسب و پیشه و نیز شرایط ساقط شدن حق سرقفلی ، ایجاد راه حل  و نحوه چگونه توقیف کردن سر قفلی میتواند در روند پرونده تاثیر بسیار بالایی داشته باشد .

تخلیه ملک مسکونی

تخلیه ملک یک فرآیند بسیار پیچیده ای است که چه در حالت حکم تخلیه و چه در حالت حکم تخلیه باید الزاماتی در نحوه طرح آن رعایت شود . به عنوان مثال اتمام قرارداد اجاره یکی از مهمترین شروز طرح دعوی می باشد . حتی با توجه به تجربه قبلی، وکیل ملکی میتواند به شما مواردی را گوش زد کند که قبال از اتمام قراردااد اجاره نیز ملک را تخلیه نمود .

خلع ید

خلع ید را میتوان یکی از دعاوی ملکی پیچیده در نظر گرفت که حتما باید برای آن از وکیل ملکی استفاده شود . خلع ید در بسیار ی از موارد با تصرف عدوانی اشتباه گرفته می شود. .در این طرح دعوی باید یا سند سمی بنام خواهان وجود داشته باید یا اینکه قبل از آن اثبات مالکیت انجام شود . اگر برخلاف این دوموضوع باشد دعوی نتیجه نمیگیرد . برای جلوگیری از این موضوع باید حتما وکیل ملکی برای خود به اختیار بگیرید.

فک رهن

یکی از مشکلات اساسی مردم، فک رهن از بانک یا دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که وکیل ملکی متخصص در امور بانکی و نیز توقیف اموال می‌تواند از پس از این کار برآید.

یکی از بیشترین مشکلاتی که مردم در پرونده های ملکی دارند فک رهن از بانک دادگاه به شیوه درست و با زمان و هزینه کم است که یک وکیل ملکی با تجربه می تواند از پس این کار به خوبی برآید .

پس برای این موضوع حتما یکی وکیل با تجربه و خبره برای پرونده خود انتخاب کنید .

فروش ملک مشاع

وقتی که ملک افراز نباشد و حداقل یکی از شرکا قصد فروش را داشته باشد و بین شرکا اختلاف باشد وکیل ملکی خیلی میتواند به این قضیه کمک بسیار بالایی بکند. چرا که باید ابتدا از طریق اداره ثبت، گواهی عدم افراز صادر شود و از طریق دادگاه دستور فروش مال مشاع اخذ گردد و در نهایت مال مشاعی به مزایده گذاشته شود. وکیل ملکی در پیگیری مسیر فروش ملک مشاعی و نیز مذاکره و مصالحه با سایر شرکا برای توافق در فروش ملک نقشی اساسی دارد.

حق شفعه

این حق دارای شرایطی است که در صفحه مربوط به آن به تفصیل توضیح داده شده است. اما مهمترین نقش وکیل ملکی در اثبات حق شفعه، تفسیر دقیق قانون و اثبات وجود شرایط به وجود آمدن این حق است. مانند این که ملک بین دو نفر مشاع است (حتی اگر به ارث رسیده است) و نیز فرد خواهان پس از اطلاع از فروش سهم شریک دیگر اقدام به استفاده از این حق نموده است.

الزام به تنظیم سند رسمی

این دعوی شابع ترین پرونده ملکی بین مردم به شمار می آید . که دارای شرایط و قوانین خاص خودش میباشد . و در بسیاری موارد افراد به دلیل عدم آگاهی در این موضوع نمیتوانند به حق خود برسند و به مشکل میخورند . یکی از بیشترین مشکلات در این پرونده که برای افزاد پیش می آید ملک به صورت وکالتی جند نوبت انتقال پیدا کرده است و باید هم ایادی قبلی تا مالک سند طرف دعوی باشد  و یا اگر ملک مشاعی یا ورثه ای باید باید همه مالکین طرف دعوی قرار گیرند.

هزینه وکیل ملک در دعاوی ملکی چقدر است؟

با توجه به نکاتی که باال گفته شد یک وکیل خوب میتواند شما را از خسارت های جبران نا پذیری نجات دهد، پس کمک گرفتن از یک وکیل خوب میتواند شمارا در این امر کمک کند و بسیار ضروری است . پس به دلیل ترس از هزینه های بالای گرفتن وکیل افراد از گرفتن وکیل خود داری میکنند و ضررآن ها چندین برابر می شود . توصیه ما این است قبل از هر اقدامی و برای پیدا کردن بهترین وکیل مکلی با مراجه به سایت موسسه حقوقی اوستا مشورت های لازم را انجام دهید و از تعرفه و هزینه های یک وکیل ملکی خوب با خبر شوید تا بتوانید از از حقوقی خود در دادگاه دفاع کنید .

 

برچسب ها: وکیل ملکی خوب ,

[ بازدید : 22 ]

[ چهارشنبه 21 آبان 1399 ] 18:15 ] [ samaneh ]

[ ]

مشخصات کامل کولر گازی 30000 ال جی و بررسی خصوصیات فنی آن

کولر گازی 30000 ال جی

اگر شما نیز به دنبال تهیه و خرید کولر گازی 30000 ال جی هستید لطفا در این بخش با وبسایت تاپ فروش همراه باشید تا بتوانید اطلاعات کامل تری را در این زمینه به دست آورید. همان طور که می دانید امروزه استفاده از محصولات تهویه مطبوع به اوج خود رسیده است و این محصولات به خوبی با امکاناتی که در اختیار مصرف کنندگان خود قرار داده اند توانسته اند نبض بازار را به دست بگیرند اما شما در این مقاله به خوبی در خصوص یکی از محصولات برند محبوب و پرطرفدار ال جی اطلاعات کاملی را کسب خواهید کرد. اما در این قسمت قرار است در مورد چه خصوصیاتی صحبت کنیم؟ لطفا با ما همراه باشید.

کمی در خصوص برند ال جی بدانیم!

برند ال جی یکی از برند های قدیمی و معتبر در زمینه فروش محصولات خانگی و الکترونیکی است که به خوبی توانسته با مشتریان خود ارتباط کامل و پیوندی استوار برقرار کند. این محصول تنها در زمینه کولرگازی فعالی نکرده و گستره محصولات آن به تلویزیون، بخاری، یخچال، تلفن های هومشند، تلویزیون و... بر می گردد.

از این رو این برند در حوزه فروش کولرگازی با تولید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی در ظرفیت های 9،12،24،30،38 و... در طرح ها و مدل های متفاوت و متنوع ای وارد بازار فروش شده است. شما در این قسمت به خوبی اطلاعات کاملی از کولرگازی 30 هزار شرکت ال جی به دست خواهید آورد.

بررسی تخصصی ویژگی های کولرگازی 30000 ال جی

کولرگازی 30 هزار ال جی یکی از برترین محصولات این برند کره ای در خصوص محصولات تهویه مطبوع است، با این حال در این قسمت سعی نموده ایم به صورت کاملا تخصصی به بررسی انواع مزایا و ویژگی های این محصول بپردازیم تا شما عزیزان قبل از خرید بتواتید تجربه ایده آلی از این محصول کسب کنید. لطفا با ما همراه باشید.

برخورداری از سیستم دی سی اینورتر

یکی از مهم ترین و برترین سیستم هایی که در این محصول وجود دارد استفاده از برد دی سی یا برد دی سی اینورتر است. به کمک این برد می توان به تنهایی به میزان 60 درصد در مصرف برق و انرژی صرفه جویی نمود اما شیوه کار این برد به چه صورت است؟

برد دی سی اینورتر چگونه کار می کند؟

اگر یادتان باشد در کولر های معمولی هنگامی که دستگاه به مدت طولانی کار می کرد، تحمل فضای سرد یا گرم محیط برایمان سخت و دشوار می شد. در همین خصوص تصمیم به خاموش کردن دستگاه می گرفتیم، با این حال در طول روز ممکن بود این عملیات به میزان 10 الی 20 بار انجام شود که در نهایت شاهد قبوض نجومی قیمت برق می بودیم چراکه بیشترین مصرف برق در زمان اولیه و شروع به کار کولر می باشد.

اما در کولرهای گازی نسل جدید و در سیستم دی سی اینورتر با خنک شدن محیط دستگاه به صورت خودکار دور موتور را کاهش می دهد تا مجدد محیط به دمای اولیه خود بازگردد، همین تغییر دور فن می تواند به میزان 60 درصد در میزان مصرف برق صرفه جویی کند! اما این پایان کار نیست بلکه یک کولرگازی نسل جدید می تواند تا به میزان 75 درصد در میزان مصرف برق و انرژی صرفه جویی داشته باشد اما 15 درصد آن کجاست؟ در ادامه به بررسی این مورد خواهیم پرداخت.

برخورداری از سیستم اسمارت هوشمند در کولرگازی 30 هزار ال جی

همان طور که مشاهده نمودید در مطالب فوق در خصوص کاهش مصرف برق و انرژی اطلاعات کاملی را از سیستم دی سی اینورتر دریافت نمودیم اما در حالت کلی بیان نمودیم که یک کولرگازی می تواند تا به میزان 75 درصد در مصرف برق صرفه جویی کند. 15 درصد مابقی مربوط به سیستم اسمارت هوشمند می باشد که در ادامه به صورت مفصل در این خصوص اطلاعات کاملی را به شما خواهیم داد.

سیستم اسمارت هوشمند چگونه کار می کند؟

سیستم اسمارت هوشمند یکی دیگر از سیستم های موجود در کولرهای گازی نسل جدید است که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید به میزان 15 درصد دیگر نیز در مصرف برق و انرژی صرفه جویی کنید. از این رو این سیستم با برخورداری از مادون قرمز به خوبی می تواند تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و میزان انتقال باد تولید شده در دستگاه برودتی را کنترل کند.

به عنوان مثال اگر این محصول را در محیط کار خود استفاده می کنید دیگر نیازی نیست همواره به کنترل دسترسی داشته باشید و درجه انتقال باد را به صورت مرتب با افزایش و یا کاهش تعداد افراد در محیط تغییر دهید. بلکه این محصول با ویژگی ممتاز خود می تواند تعداد افراد حاضر در محیط را شناسایی کند و قدرت انتقال باد را بر اساس تعداد افراد کم و یا زیاد کند.

این ویژگی تاثیر بسیار زیادی در کاهش مصرف برق و همچنین انرژی خواهد داشت و دیگر شما ملتهب هزینه های سنگین برق نخواهید شد.

استفاده از فیلتر پلاسمایستر ایونیزر پلاس Plasmaster Ionizer

فیلتر پلاسمایستر ایونیزر پلاس Plasmaster Ionizer از آن دسته از فیلتر های تصفیه کننده هوا می باشد که در قسمت داخلی دستگاه واقع شده است. به کمک این فیلتر هوا که بیش از 3 میلیون یون دار می توان هوای آلوده را جذب و هوایی عاری از هرگونه میکروب، قارچ، کثیفی و... را به محیط تحویل داد.

قیمت کولرگازی 30000 ال جی چقدر است؟

از آن جایی که این محصولات ارتباط کاملی با تغییرات ارز و دلار دارند، قیمت آن ها به صورت لحظه ای در حال تغییر است. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر همواره سعی کنید با ما از طریق شماره تلفن های موجود در سایت تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما بتوانند به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان قیمت روز این محصول رو ارائه بدهند.

گاز مصرفی در کولرگازی 30 هزار شرکت ال جی چیست؟

مبحث گاز مصرفی نیز یکی از مه مترین مباحث در تهیه و تولید کولرگازی در شرکت های تولید کننده است چراکه در گذشته از گاز R22 در تهیه و تولید کولرهای گازی استفاده می شد اما متاسفانه پس از تحقیقات بیشمار در این زمینه، محققان به این نتیجه رسیدند که استفاده از این نوع از گاز می تواند باعث تخریب محیط زیست و آسیب پذیری لایه اوزون شود. در نتیجه استفاده از این گاز به صورت کلی منتفی و به جای آن از گاز R410 استفاده شد.

چرا باید از بانه خرید کنیم؟خرید از بانه دارای چه مشخصه هایی است؟

همان طور که می دانید شهر بانه یکی از شهر های مرزی کشور است که به دلیل قرار گیری در یک موقعیت جغرافیایی خاص همواره دارای محصولاتی با قیمتی بسیار مناسب می باشد و در حال حاضر در حال رقابت با بزرگترین بازار های داخلی کشور می باشد.

ما در تاپ فروش شرایطی را برای شما عزیزان مهیا کرده ایم تا شما بتوانید با خیالی آسوده از بانه و با ضمانتی کاملا ماندگار محصولات خانگی، مصرفی و... را تهیه و خریداری کنید.

سیستم انتقال بار و حمل و نقل آن به چه صورت است؟

از ان جایی که محصولات خانگی دارای حساسیت بسیار بالایی می باشند ارسال آن ها به صورت وانت بار و یا با نیسان به سراسر کشور ارسال می شود. در این صورت شما عزیزان می توانید هزینه محصول را درب منزل نیز پرداخت کنید. البته برای مطلع شدن از قیمت وانت تا محل سکونت خود، می توانید با ما در تماس باشید.

چگونه می توانم سایر برند های موجود در وبسایت شما را مشاهده کنم؟

به دلیل بزرگی بازار خرید و فروش کولرگازی همواره برند ها معتبری در این زمینه در حال فعالیت هستند، از جمله این برند ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که هرکدام از آن ها با قدرت و کیفیت منحصر به فردی در بازار حضور فعال دارند.

 • کولر های گازی شرکت اجنرال
 • کولرهای گازی شرکت گری
 • کولرهای گازی شرکت سونی
 • و....

برای بررسی محصولات این دسته می توانید بر روی عناوین فوق کلیک کنید تا اطلاعات کامل تری را به دست آورید. در دسته های فوق انواع کولرگازی در طرح ها و مدل های متفاوت و متنوعی وجود دارد که می توانید هر کدام را متناسب با بودجه و سلیقه خود در نظر بگیرید.

برقراری ارتباط میان ظرفیت و متراژ محل نصب کولرگازی:

یکی از مواردی که حتما توصیه می کنیم شما عزیزان به آن توجه و دقت کافی داشته باشید مسئله برقراری ارتباط میان ظرفیت و همچنین متراژ محل نصب کولر است. در هنگام خرید حتما به متراژ و ظرفیت کولر خود توجه داشته باشید چراکه شما نمی توانید به عنوان مثال از کولرگازی 30 هزار ال جی در متراژ های بالای 120 الی 130 متری استفاده کنید زیرا در این صورت باعث افزایش بی اندازه فشار به دستگاه خواهید شد و در حالت کلی می تواند باعث افزایش انرژی و هزینه برق شود.

همواره نسبت زیر را برای تهیه و خرید کولرگازی در نظر داشته باشید تا بتوانید در انتهای کار خرید خوب و مناسبی را تجربه کنید. بررسی این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید سالیان سال از محصول خود بدون حتی کوچکترین دغدغه ای استفاده کنید.

کولرگازی 9 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 12 متر است.

کولرگازی 12 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 18 متر است.

کولرگازی 18 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 18 الی 30 متر است.

کولرگازی 24 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 70 متر است.

کولرگازی 30 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 110 متر است.

کولرگازی 36 هزار مناسب برای مکان هایی با متراژ 130 متر است.

در صورت عدم رعایت متراژ و ظرفیت کولر چه مشکلاتی به وجود می آید؟

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که در صورت عدم رعایت متراژ و ظرفیت کولر شما دچار مشکلاتی همانند: افزایش مصرف برق، افزایش توان محصول، کاهش عمر کولر، کاهش توان و... خواهید شد. در همین خصوص لازم است توجه داشته باشید که قبل از تهیه و خرید کولرگازی مناسب، ابتدا متراژ محیط را به خوبی استخراج کنید و سپس بر اساس متراژ، مناسب ترین ظرفیت کولر را تهیه و خریداری کنید.

بررسی تفاوت میان دوگاز R410 و R22 در چیست؟

از دیگر تفاوت های آشکار و بارزی که می توان در کولر های نسل جدید شاهد آن بود، حضور و وجود گاز R410 می باشد. چنانچه توجه داشته باشید برای خنک سازی مخزن کولر های گازی معمولی از گاز R22 استفاده می شد که پس از تحقیقات بسیار زیادی که در این زمینه انجام شد دانشمندان متوجه شدند که استفاده از این گاز در نهایت می تواند باعث آسیب به محیط زیست و لایه اوزون شود، بنابریان مصرف این گاز به سرعت متوقف شد و هم اکنون به جای آن از گاز محبوب با گرید انرژی A+++ استفاده می شود و به نوعی به دستگاه این اجازه را می دهد تا بتواند در سرعت های متغییر کار کند. جالب است بدانید این گاز می تواند مصرف برق را تا حدود 73 درصد کاهش دهد.

شرایط استفاده از کولرگازی به منظور افزایش میزان عمر آن به چه صورت است؟

پس از تهیه و خرید کولرگازی مبحث دیگری تحت عنوان نگهداری از آن مطرح می شود که شما عزیزان باید برای کسب اطلاعات بیشتر نکات زیر را همواره در نظر داشته باشید. همه ما می دانیم برای آن که بتوانیم سالیان سال از کولر گازی خود در فصول گرم و سرد سال استفاده کنیم ملزم به رعایت برخی از پیش نیاز ها خواهیم بود، در همین خصوص پیشنهاد می کنیم موارد زیر را با دفت اجرا کنید:

 • برق ورودی به کولر گازی شما به هیچ عنوان نباید نوسان داشته باشد.
 • به هیچ عنوان از دستگاه خود برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده نکنید.
 • فیلتر هوای دستگاه را به مدت هر 30 روز یک بار مورد شستشو قرار دهید.
 • هنگامی که قصد دارید حالت سرمایش و گرمایش کولر گازی خود را تغییر دهید ابتدا مطمئن شوید که دستگاه شما در حالت خاموش قرار دارد.
 • به هیچ عنوان همزمان از کولر گازی و کولر آبی در یک محیط استفاده نکنید چراکه استفاده از کولر آبی باعث افزایش رطوبت محیط می شود و در نتیجه کولرگازی رطوبت حاصل را جذب خواهد کرد.
 • در هنگام خرید محصولات تهویه مطبوع همواره سعی کنید از بهترین برند های معتبر دنیا و نسل های آخر آن استفاده کنید.
 • هر محصول دارای یک کاتالوگ و دفترچه راهنما است که به این منظور می توانید از آن استفاده کنید تا راهنمایی های مورد نظر را به خوبی داشته باشید.
 • همواره توجه خود را به سیستم مدیریت مصرف انرژی داشته باشید. سعی کنید کولرگازی شما در خانواده محصولات کم مصرف قرار بگیرد. به همین موجب می توانید بخشی از هزینه های خود را مدیریت کنید.
 • به هیچ عنوان در طول روز حتی برای ساعتی اندک نیز کولر را به صورت روشن در محل رها نکنید چراکه در این صورت می توان شاهد افزایش هزینه های انرژی شد.
 • چنانچه در فصول گرم سال قصد دارید از این دستگاه به صورت شب تا صبح استفاده کنید به هیچ عنوان آن را بر روی درجه کم قرار ندهید.
 • در تابستان سعی کنید با کشیده پرده های اتاق، سالن و... از تابش مستقیم نور خورشید به داخل محیط اتاق، منزل و یا کار جلوگیری کنید. این مسئله می تواند تاثیر بسیار مناسبی در کاهش مصرفی انرژی کولر شما داشته باشد.

در مورد برند ال جی چه می دانیم؟

برند ال جی یکی از برند های برتر در زمینه تهیه و تولید محصولات الکتریکی است که تا به امروز نقش بسیار مهمی را در بازار های داخلی و خارجی ایفا کرده است. ال جی در سال 1985 توسط مدیری موفق به نام کوو این هوی تاسیس و راه اندازی شد و در همان ابتدا با تغییر در محصولات خود به خوبی توانست تمامی نگاه ها را به سوی خود جذب کند. این شرکت که یکی از رقیبان سرسخت برند سامسونگ، اجنرال، گری و... می باشد به خوبی توانست با تنوع و ساختاری جدید در محصولات خود پس از مدتی حرف اول را در بازار بزند.

ال جی که شعار آن « زندگی خوب است » Life’s Good تا به امروز به خوبی توانسته است مهر تاییدی بر شعار همیشگی خود داشته باشد و آسابش و راحتی را برای مصرف کنندگان خود به وجود آورد.

چه نیازی به تهیه و استفاده از کولرگازی داریم؟

کولرهای گازی یکی از محصولات بسیار پرمصرف و متداول امروزی هستند که به دلیل ماهیت های متفاوت و منحصر به فردی که در مقایسه با کولرهای آبی دارند همواره در معرض مصرف بیشتر می باشند. یکی از این معیار ها می توان به وجود سیستم دی سی اینورتر و سایر سیستم های دیگر اشاره نمود که به موجب آن می توان تاثیرات بسیار زیادی در کاهش و همچنین صرفه جوبی در مصرف برق و انرژی داشت.

همچنین کولرهای گازی قادر هستند تا محیط شما را در کمترین زمان ممکن به خوبی خنک و یا گرم سازند که این موضوع از سایر محصولات دیگر بر نمی آید، همین تفاوت ها باعث شده است تا کولرگازی محصولی متداول تر به نظر برسد.

جمع بندی قسمت کولرگازی 30000 ال جی

در این قسمت ما اطلاعات کاملی از نحوه تهیه و خرید کولرگازی 30000 ال جی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. چنانچه قصد تهیه و خرید این محصول را دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های موجود در وبسایت با ما در ارتباط باشید تا قبل از خرید به صورت رایگان تمامی سوالات در ذهن شما توسط کارشناسان ما به خوبی داده شود.

برچسب ها: مشخصات کامل کولر گازی 30000 ال جی ,

[ بازدید : 11 ]

[ يکشنبه 6 مهر 1399 ] 19:36 ] [ samaneh ]

[ ]

خرید داکت اسپلیت گرین و توضیحات جامع محصول

از قدیم تا به امروز سیستم های گرمایشی و سرمایشی مختلفی برای رفاه و آسایش حال مردم تولید شده است، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم هایی طراحی شده، که تنها با استفاده از یک دستگاه می توان تولید هوای سرد و گرم را در کنار هم داشت.(کمپانی گرین green) یکی از کمپانی های بسیار مطرح در زمینه تولید کولر گازی، داکت اسپلیت گرین، هواساز و... در دنیا می باشد.

این کمپانی توانسته با بکارگیری علم روز اروپا و کادر حرفه ای و مجرب و با استفاده از تجهیزات فوق پیشرفته و بروز، محصولات بسیار با کیفیت و مرغوبی را به بازار عرضه کند و با هدف ارزش دادن به خواسته های مشتری، حفظ رضایت مشتری و خریداران و همچنین حفظ منابع محیط زیست به کار خود همچنان ادامه دهد.

کاربرد داکت اسپلیت گرین

محصولات با برند مطرح گرین در دو طیف مصرف خانگی و مصارف صنعتی در بازار موجود می باشد، که مناسب خانه های مسکونی، ادارات، مراکز تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و ... است.

یکی از محصولات بسیار پرفروش و پر طرفدار این کمپانی داکت اسپلیت گرین می باشد که در حال حاضر یکی از پرکاربرد ترین و بروزترین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در دنیا می باشد، با استفاده از این دستگاه می توان، کیفیت هوای اطراف را بالا برد و از هوای مطبوع لذت برد. همچنین این دستگاه دارای ارتفاع بسیار خوب و مناسب برای نصب می باشد.

کمپرسور داکت اسپلیت green دارای 5 سال گارانتی می باشد و سایر قطعات این دستگاه شامل گارانتی دو ساله می شوند. حال در ادامه به بررسی دقیق ویژگی ها و مزایای داکت اسپلیت گرین می پردازیم.

کاربرد داکت اسپلیت گرین

ویژگی های داکت اسپلیت گرین

همان طور که گفته شد، داکت اسپلیت یا همان اسپلیت های کانالی در حال حاضر یکی از رایج ترین محصولات تهویه ی مطبوع می باشد، اجزای اصلی تشکیل دهنده داکت اسپلیت گرین از یک هواساز داخلی و یک کندانسور در خارج تشکیل شده است، که با استفاده از لوله هایی از جنس مس به هم متصل شده اند.داکت اسپلیت ها دو نوع می باشند. یکی داکت اسپلیت اینورتر و دیگری داکت اسپلیت معمولی. داکت اینورتری دارای دور موتور متغیر هستند و داکت اسپلیت معمولی دارای دور موتور ثابت است.

مصرف انرژی داکت اسپلیت گرین اینورتر بسیار پایین می باشد، که بیشتر برق مصرفی این دستگاه در زمان روشن کردن اسپلیت است، به همین دلیل انتخاب مناسبی برای روزهای گرم و سرد سال می باشد.کمپرسور دیجیتالی این دستگاه به این صورت است که، زمانی که میزان مصرف کاهش می یابد، دور موتور به صورت اتومات کم می شود و همچنین زمانی که میزان مصرف افزایش می یابد دور موتور هم افزایش می یابد.

میزان مصرف انرژی و صدای داکت اسپلیت گرین بسیار پایین می باشد. به طور کلی داکت اسپلیت همان کولر گازی است، ولی با کمی تفاوت.در کولر گازی، یونیت های داخلی به صورت روکار و بر روی دیوار نصب می شود ولی این یونیت ها در داکت اسپلیت در داخل دیوار نصب می شود و قابل رویت نیست و هوا مطبوع را از طریق دریچه ها به داخل هدایت می کند.

همچنین میزان گرما و سرمای تولید شده توسط داکت اسپلیت ها بیشتر از کولر گازی می باشد. یکی از بهترین داکت اسپلیت های موجود در بازار داکت اسپلیت گرین می باشد. حال در ادامه به بررسی مزایای اصلی این دستگاه می پردازیم.

مزایای داکت اسپلیت گرین

داکت اسپلیت گرین یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و با کیفیت کمپانی تهیه هوای مطبوع گرین می باشد.این داکت اسپلیت ها دارای مزایای بسیاری هستند. هوای تازه و مطبوع مورد نیاز همه ماست، چه در خانه چه در محیط کار و ... . یکی از مزایای بسیار مهم داکت اسپلیت گرین، داشتن فیلتراسیون هوا می باشد، که باعث از بین بردن رطوبت و کاهش میزان آلودگی می شود.

این دستگاه دارای کارکرد گرمایشی بسیار بالایی است و دارای صدای بسیار کمی می باشد.از دیگر مزایای داکت اسپلیت گرین این است که میزان اکسیژن لازم محیط خانه یا واحد های تجاری و ... را تامین می کند و هوای بسیار مطبوعی را تولید می کند.با نصب داکت اسپلیت ها دیگر خبری از حجم بالایی سیم های مسی نیست، و از دیگر مزایای مهم این دستگاه کاهش میزان کابل های مسی و کاهش لوله کشی های آب گرم می باشد.

این داکت اسپلیت ها باعث می شود نمایی زیبایی به دکوراسیون و معماری داخلی خانه بدهد، اگر فضای کمی دارید، حتی می توانید این دستگاه ها را به صورت افقی نصب کرده تا فضای کمتری را اشغال کنید.

در صورت بروز مشکل و خرابی تعمیر این دستگاه بسیار راحت می باشد، و این دستگاه متناسب برای هر شرایط آب و هوایی می باشد. عمر این دستگاه ها بالاست، می توان به سرعت هوای سرد و گرم را در محل مورد نظر دریافت کرد. داکت اسپلیت گرین در مقابل کیفیت و کارایی که دارد، از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است که نظر بیشتر خریداران را به خود ترغیب می کند.

نصب داکت اسپلیت گرین

همان طور که گفته شد، داکت اسپلیت گرین یکی از برگزیده های سیستم تهویه ای مطبوع در بازار جهانی است. داکت اسپلیت را می توان، در مناطق مختلفی از خانه، مراکز تجاری، هتل ها، محل کار و ... نصب کرد و از هوای دل انگیز و رضایت بخشی که تولید می کند، نهایت استفاده را برد.نصب داکت اسپلیت گرین نیاز با دانش مخصوص به خود را دارد، و برای این کار باید از کارشناسان و نصابان حرفه ای در این زمینه کمک گرفت، تا بتوان از تمامی امکانات داکت اسپلیت استفاده کرد.

به طور کلی اول باید ظرفیت داکت اسپلیت را بررسی کرده و این ظرفیت باید متناسب با متراژ خانه باشد، در مرحله بعدی باید کانال کشی به درستی و اصولی انجام شود، یعنی متناسب با هر منطقه ای که نیاز است.دریچه نصب شود. معمولا برای خانه هایی با متراژ متوسط یک داکت اسپلیت جوابگو می باشد. هر اتاق نیاز به دو دریچه دارد، یکی از دریچه ها برای ورود هوای تازه و سالم و دریچه دیگر برای خارج کردن هوای نامطبوع می باشد.

اگر نصب داکت اسپلیت گرین توسط افراد حرفه ای و مجرب صورت بگیرد در مسیر داکت اسپلیت ها با مشکلی روبرو نخواهید شد، و دستگاه هیچ گونه نقصی نخواهد داشت، و می توانید از همه امکانات دستگاه استفاده کنید.

راهنمای خرید داکت اسپلیت گرین

در زمان خرید داکت اسپلیت باید نکاتی را در نظر گرفت، و باید آنها را رعایت کرد. دو اصل مهم اساسی در انتخاب و خرید داکت اسپلیت گرین، یکی انتخاب دستگاه است و دیگری نحوه ی اجرای آن.نحوه نصب دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد، که همان طور که گفته شد، باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. نکته دیگری که در زمان خرید داکت اسپلیت باید توجه داشت، ظرفیت دستگاه است. ظرفیت دستگاه باید متناسب با متراژ خانه، موقعیت محل مورد نظر و کاربرد انتخاب شود. به طور مثال برای رستوران ها باید از داکت اسپلیت گرین با ظرفیت بالا استفاده کرد، که جوابگو محیط باشد.

یا برای مناطق گرم و بزرگ باید از دستگاه هایی با ظرفیت بالا تر استفاده کرد. اگر برای مکان هایی با متراژ کم از دستگاه هایی با ظرفیت بالا استفاده شود، با مشکلاتی از قبیل مصرف انرژی زیاد و ... مواجه می شوید.نکته بعدی که باید در انتخاب داکت اسپلیت ها توجه کرد، مصرف انرژی می باشد. مصرف انرژی موضوعی است که باید همیشه در زمان خرید هر گونه لوازم برقی به آن توجه داشت.

دستگاهی ارزش خرید دارد که بازدهی بالا در مقابل مصرف انرژی پایین داشته باشد. داکت اسپلیت گرین یکی از آن دسته از محصولاتی است، که در مقابل بازدهی و کیفیت بالایی که دارد، از مصرف انرژی پایینی برخوردار است.در سایت مرجع و فروشگاهی تأسیسات دات کام، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده انواع تجهیزات تاسیساتی ، خرید آنلاین تاسیسات با ضمانت نامه اصلی، جهت ایجاد اعتماد، برای شما عزیزان ارائه گردیده است. تا خرید اینترنتی امن و تضمین شده ای داشته باشید.

برای دانلود رایگان کاتالوگ داکت اسپلیت گرین روی لینک زیر کلیک کنید:

https://tasisat.com/wp-content/uploads/2020/06/green-duct-split-guide.pdf

برچسب ها: خرید داکت اسپلیت گرین ,

[ بازدید : 154 ]

[ سه شنبه 1 مهر 1399 ] 22:17 ] [ samaneh ]

[ ]

خرید داکت اسپلیت گرین و توضیحات جامع محصول

از قدیم تا به امروز سیستم های گرمایشی و سرمایشی مختلفی برای رفاه و آسایش حال مردم تولید شده است، امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی سیستم هایی طراحی شده، که تنها با استفاده از یک دستگاه می توان تولید هوای سرد و گرم را در کنار هم داشت.(کمپانی گرین green) یکی از کمپانی های بسیار مطرح در زمینه تولید کولر گازی، داکت اسپلیت گرین، هواساز و... در دنیا می باشد.

این کمپانی توانسته با بکارگیری علم روز اروپا و کادر حرفه ای و مجرب و با استفاده از تجهیزات فوق پیشرفته و بروز، محصولات بسیار با کیفیت و مرغوبی را به بازار عرضه کند و با هدف ارزش دادن به خواسته های مشتری، حفظ رضایت مشتری و خریداران و همچنین حفظ منابع محیط زیست به کار خود همچنان ادامه دهد.

کاربرد داکت اسپلیت گرین

محصولات با برند مطرح گرین در دو طیف مصرف خانگی و مصارف صنعتی در بازار موجود می باشد، که مناسب خانه های مسکونی، ادارات، مراکز تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و ... است.

یکی از محصولات بسیار پرفروش و پر طرفدار این کمپانی داکت اسپلیت گرین می باشد که در حال حاضر یکی از پرکاربرد ترین و بروزترین تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در دنیا می باشد، با استفاده از این دستگاه می توان، کیفیت هوای اطراف را بالا برد و از هوای مطبوع لذت برد. همچنین این دستگاه دارای ارتفاع بسیار خوب و مناسب برای نصب می باشد.

کمپرسور داکت اسپلیت green دارای 5 سال گارانتی می باشد و سایر قطعات این دستگاه شامل گارانتی دو ساله می شوند. حال در ادامه به بررسی دقیق ویژگی ها و مزایای داکت اسپلیت گرین می پردازیم.

کاربرد داکت اسپلیت گرین

ویژگی های داکت اسپلیت گرین

همان طور که گفته شد، داکت اسپلیت یا همان اسپلیت های کانالی در حال حاضر یکی از رایج ترین محصولات تهویه ی مطبوع می باشد، اجزای اصلی تشکیل دهنده داکت اسپلیت گرین از یک هواساز داخلی و یک کندانسور در خارج تشکیل شده است، که با استفاده از لوله هایی از جنس مس به هم متصل شده اند.داکت اسپلیت ها دو نوع می باشند. یکی داکت اسپلیت اینورتر و دیگری داکت اسپلیت معمولی. داکت اینورتری دارای دور موتور متغیر هستند و داکت اسپلیت معمولی دارای دور موتور ثابت است.

مصرف انرژی داکت اسپلیت گرین اینورتر بسیار پایین می باشد، که بیشتر برق مصرفی این دستگاه در زمان روشن کردن اسپلیت است، به همین دلیل انتخاب مناسبی برای روزهای گرم و سرد سال می باشد.کمپرسور دیجیتالی این دستگاه به این صورت است که، زمانی که میزان مصرف کاهش می یابد، دور موتور به صورت اتومات کم می شود و همچنین زمانی که میزان مصرف افزایش می یابد دور موتور هم افزایش می یابد.

میزان مصرف انرژی و صدای داکت اسپلیت گرین بسیار پایین می باشد. به طور کلی داکت اسپلیت همان کولر گازی است، ولی با کمی تفاوت.در کولر گازی، یونیت های داخلی به صورت روکار و بر روی دیوار نصب می شود ولی این یونیت ها در داکت اسپلیت در داخل دیوار نصب می شود و قابل رویت نیست و هوا مطبوع را از طریق دریچه ها به داخل هدایت می کند.

همچنین میزان گرما و سرمای تولید شده توسط داکت اسپلیت ها بیشتر از کولر گازی می باشد. یکی از بهترین داکت اسپلیت های موجود در بازار داکت اسپلیت گرین می باشد. حال در ادامه به بررسی مزایای اصلی این دستگاه می پردازیم.

مزایای داکت اسپلیت گرین

داکت اسپلیت گرین یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و با کیفیت کمپانی تهیه هوای مطبوع گرین می باشد.این داکت اسپلیت ها دارای مزایای بسیاری هستند. هوای تازه و مطبوع مورد نیاز همه ماست، چه در خانه چه در محیط کار و ... . یکی از مزایای بسیار مهم داکت اسپلیت گرین، داشتن فیلتراسیون هوا می باشد، که باعث از بین بردن رطوبت و کاهش میزان آلودگی می شود.

این دستگاه دارای کارکرد گرمایشی بسیار بالایی است و دارای صدای بسیار کمی می باشد.از دیگر مزایای داکت اسپلیت گرین این است که میزان اکسیژن لازم محیط خانه یا واحد های تجاری و ... را تامین می کند و هوای بسیار مطبوعی را تولید می کند.با نصب داکت اسپلیت ها دیگر خبری از حجم بالایی سیم های مسی نیست، و از دیگر مزایای مهم این دستگاه کاهش میزان کابل های مسی و کاهش لوله کشی های آب گرم می باشد.

این داکت اسپلیت ها باعث می شود نمایی زیبایی به دکوراسیون و معماری داخلی خانه بدهد، اگر فضای کمی دارید، حتی می توانید این دستگاه ها را به صورت افقی نصب کرده تا فضای کمتری را اشغال کنید.

در صورت بروز مشکل و خرابی تعمیر این دستگاه بسیار راحت می باشد، و این دستگاه متناسب برای هر شرایط آب و هوایی می باشد. عمر این دستگاه ها بالاست، می توان به سرعت هوای سرد و گرم را در محل مورد نظر دریافت کرد. داکت اسپلیت گرین در مقابل کیفیت و کارایی که دارد، از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است که نظر بیشتر خریداران را به خود ترغیب می کند.

نصب داکت اسپلیت گرین

همان طور که گفته شد، داکت اسپلیت گرین یکی از برگزیده های سیستم تهویه ای مطبوع در بازار جهانی است. داکت اسپلیت را می توان، در مناطق مختلفی از خانه، مراکز تجاری، هتل ها، محل کار و ... نصب کرد و از هوای دل انگیز و رضایت بخشی که تولید می کند، نهایت استفاده را برد.نصب داکت اسپلیت گرین نیاز با دانش مخصوص به خود را دارد، و برای این کار باید از کارشناسان و نصابان حرفه ای در این زمینه کمک گرفت، تا بتوان از تمامی امکانات داکت اسپلیت استفاده کرد.

به طور کلی اول باید ظرفیت داکت اسپلیت را بررسی کرده و این ظرفیت باید متناسب با متراژ خانه باشد، در مرحله بعدی باید کانال کشی به درستی و اصولی انجام شود، یعنی متناسب با هر منطقه ای که نیاز است.دریچه نصب شود. معمولا برای خانه هایی با متراژ متوسط یک داکت اسپلیت جوابگو می باشد. هر اتاق نیاز به دو دریچه دارد، یکی از دریچه ها برای ورود هوای تازه و سالم و دریچه دیگر برای خارج کردن هوای نامطبوع می باشد.

اگر نصب داکت اسپلیت گرین توسط افراد حرفه ای و مجرب صورت بگیرد در مسیر داکت اسپلیت ها با مشکلی روبرو نخواهید شد، و دستگاه هیچ گونه نقصی نخواهد داشت، و می توانید از همه امکانات دستگاه استفاده کنید.

راهنمای خرید داکت اسپلیت گرین

در زمان خرید داکت اسپلیت باید نکاتی را در نظر گرفت، و باید آنها را رعایت کرد. دو اصل مهم اساسی در انتخاب و خرید داکت اسپلیت گرین، یکی انتخاب دستگاه است و دیگری نحوه ی اجرای آن.نحوه نصب دستگاه بسیار حائز اهمیت می باشد، که همان طور که گفته شد، باید توسط افراد حرفه ای انجام شود. نکته دیگری که در زمان خرید داکت اسپلیت باید توجه داشت، ظرفیت دستگاه است. ظرفیت دستگاه باید متناسب با متراژ خانه، موقعیت محل مورد نظر و کاربرد انتخاب شود. به طور مثال برای رستوران ها باید از داکت اسپلیت گرین با ظرفیت بالا استفاده کرد، که جوابگو محیط باشد.

یا برای مناطق گرم و بزرگ باید از دستگاه هایی با ظرفیت بالا تر استفاده کرد. اگر برای مکان هایی با متراژ کم از دستگاه هایی با ظرفیت بالا استفاده شود، با مشکلاتی از قبیل مصرف انرژی زیاد و ... مواجه می شوید.نکته بعدی که باید در انتخاب داکت اسپلیت ها توجه کرد، مصرف انرژی می باشد. مصرف انرژی موضوعی است که باید همیشه در زمان خرید هر گونه لوازم برقی به آن توجه داشت.

دستگاهی ارزش خرید دارد که بازدهی بالا در مقابل مصرف انرژی پایین داشته باشد. داکت اسپلیت گرین یکی از آن دسته از محصولاتی است، که در مقابل بازدهی و کیفیت بالایی که دارد، از مصرف انرژی پایینی برخوردار است.در سایت مرجع و فروشگاهی تأسیسات دات کام، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده انواع تجهیزات تاسیساتی ، خرید آنلاین تاسیسات با ضمانت نامه اصلی، جهت ایجاد اعتماد، برای شما عزیزان ارائه گردیده است. تا خرید اینترنتی امن و تضمین شده ای داشته باشید.

برای دانلود رایگان کاتالوگ داکت اسپلیت گرین روی لینک زیر کلیک کنید:

https://tasisat.com/wp-content/uploads/2020/06/green-duct-split-guide.pdf

برچسب ها: خرید داکت اسپلیت گرین ,

[ بازدید : 145 ]

[ سه شنبه 1 مهر 1399 ] 21:36 ] [ samaneh ]

[ ]

دارالترجمه رسمی و ویژگی های بهترین دارالترجمه – مترجم ها بخوانند!


دارالترجمه یا دفتر ترجمه رسمی، درست مثل دفتر اسناد رسمی، خدمات ترجمه تخصصی به صورت رسمی ارائه می کند؛ یعنی یک مسئول ترجمه یا مترجم رسمی دارد که از نظر قانونی اجازه و شایستگی برگرداندن متون را از یک زبان به زبان دیگر دارد. علاوه بر مترجمان رسمیِ دارای پروانه، افراد دیگری بعنوان دستیار در دفاتر دارالترجمه اشتغال دارند: مترجم های رسمی دیگر، مترجم یار، سردفتر، دفتریار، غیره. علاوه بر این، دارالترجمه مترجم های زیادی دارد و می تواند تیمی را بسازد که با هم کار کنند و بتوانند راحت تر نیاز های مشتری را برطرف کنند. همین طور، دارالترجمه ها نه تنها به تعداد مورد نیاز مترجم شفاهی و مترجم کتبی دارند، بلکه می توانند پروژه های ترجمه تخصصی چندین زبانه و ویرایش و تصحیح متن را نیز انجام دهند. و این کار باعث می شود که شما ترجمه ی خود را در بالاترین سطح تحویل بگیرید. بازار امروز، دارالترجمه های بسیاری را در بر گرفته است اما یک سری از ویژگی ها می تواند به مشتریان در انتخاب بهترین دارالترجمه کمک کند که در این مطلب سعی شده به ویژگی های بهترین دارالترجمه رسمی بپردازیم.

مزایای خدمات ترجمه تخصصی
به نظر کسب‌وکارها و افراد خصوصی، استفاده از مرکز خدمات ترجمه تخصصی و حرفه‌ای در تهران می‌تواند به میزان قابل‌توجهی در زمان و پول شما صرفه‌جویی کند.

مکان‌یابی خدمات ترجمه تخصصی و دقیق، کلید گسترش کسب‌وکارهای کوچک یا بزرگ در سطح جهانی است. همچنین مشتریان خصوصی هستند که نیاز به خدمات ترجمه تخصصی و ترجمه عمومی دارند و در صورتی از دارالترجمه شما بهره‌مند خواهد شد که زمانی را صرف اطمینان از همکاری با یک شرکت ترجمه تخصصی کنند. اگر شما صاحب یک کسب‌وکار با منافع بسیار در خارج از کشور هستید، پس خدمات ترجمه تخصصی و حرفه‌ای می‌تواند نقطه موفقیت و گسترش کسب‌وکار شما در بازارهای خارجی باشد.

به نظر کسب‌وکارها و افراد خصوصی، استفاده از یک خدمات ترجمه تخصصی و حرفه‌ای می‌تواند به میزان قابل‌توجهی در زمان و پول شما صرفه‌جویی کند. همکاری با یک شرکت ارزان‌تر با کیفیت پایین‌تر می‌تواند اثر مخرب  بلندمدتی بر کسب‌وکار و یا امور مالی شخصی شما داشته باشد و ایده عاقلانه‌ای نیست که کیفیت را قربانی هزینه ترجمه کمتر کنید.

هنگامی‌که شما شروع به تحقیق شرکت‌های مختلف می‌کنید متوجه خواهید شد که بیشتر مراکز ترجمه تخصصی یا دارالترجمه تخصصی و حرفه‌ای، یک کپی دقیق و منظم از سند اصلی شما و خدمات ترجمه مهمی تحویل می‌دهند. بسیار ضروری است که شما دارالترجمه اینترنتی یا دارالترجمه حضوری انتخاب کنید که بتواند تخصص ماهرانه‌ای از یک مترجم حرفه‌ای به‌خوبی آموزش‌دیده را ارائه دهد. شرکت‌های ترجمه یا دارالترجمه‌هایی هستند که می‌توانند مترجمان حضوری یا غیرحضوری متناسب با پروژه‌های شخصی شما را معرفی کنند.

اکثریت بزرگی از مترجمان در تلاش برای ترجمه تخصصی با بهترین کیفیت ممکن هستند. این امر نه‌تنها برای ترجمه دقیق مهم بلکه همچنین برای توانمندی در ارائه یک دانش عمیق از تأثیرات محلی و فرهنگی حائز اهمیت است. هنگامی‌که شما خود را در وضعیت نیاز به پیدا کردن خدمات ترجمه تخصصی می‌بینید، مطمئن شوید دارالترجمه اینترنتی یا مرکز ترجمه اینترنتی یا حضوری را انتخاب می‌کنید که با ماهرترین کارکنان و منابع برای دستیابی مؤثر به دقیق‌ترین، سریع‌ترین و باکیفیت‌ترین ترجمه‌ی متناسب با متن اصلی همکاری خواهید داشت.

تمام شرکت‌های ترجمه تخصصی از مهارت‌ مترجمانی استفاده می‌کنند که همه باهم برای یک متن ترجمه تخصصی، دقیق و سریع کار می‌کنند. برای شروع، در اینترنت جستجو کنید و قبل از سرمایه‌گذاری پول خود برای ترجمه تخصصی، روی دارالترجمه‌های بسیاری تحقیق کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

زمانی که به دنبال خدمات ترجمه واقعاً تخصصی و حرفه‌ای هستید، تعدادی از گزینه‌ها را در نظر داشته باشید. آیا شما نیاز به ترجمه گوگل (https://translate.google.com) و یا ترجمه ماشینی دارید یا نیاز به ترجمه با کیفیت خوب توسط مترجم‌های انسانی که در دارالترجمه تهران آماده همکاری هستند؟ این تصمیم، مبتنی بر مقدار، سرعت، کاربرد موردنظر و نوع مطالبی (ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه کاتالوگ و ترجمه متن) است که باید ترجمه شود. ترجمه‌های ماشینی این روزها نسبتاً پیچیده است و می‌توانند در عرض چند ثانیه اسناد شما را ترجمه کنند. آن‌ها ترجمه متن شما را با دیگران مقایسه می‌کنند و محتمل‌ترین کلمات را بدون استفاده از قواعد دستور زبان برای ترجمه، انتخاب می‌کنند. روش قبلی، ترجمه ماشینی مبتنی بر قانون نامیده می‌شود و برای زبان‌های مرتبط نسبتاً دقیق است، هرچند روش‌های جدیدتر (ترجمه ماشینی آماری) بیشتر از آن است. بدیهی است که درهرصورت اشتباهات جدی و فراوان در ترجمه‌ای خنده‌دار دیده خواهد شد.

برخی از ویژگی های یک دارالترجمه رسمی:
یکی از ویژگی های مهم یک دارالترجمه، داشتن کارمندان مجرب و مترجمین متخصص و کارآزموده می باشد که توانایی برنامه ریزی مناسب برای مراحل پروژه را دارند و می داند که برای داشتن بهترین نتیجه بایستی در مراحل مختلف، پروژه را کنترل و بررسی کند.

جنبه‌ی مورد توجه دیگر، موضوع زبان است زمانیکه خواستار زبانهای رایج همچون انگلیسی و یا آلمانی هستیم هیچ مشکلی وجود ندارد و مترجمین متخصص زیادی برای آنها در دسترس است. اما مشکل زمانی به وجود می‌آید که تقاضا برای زبان هایی همچون تایلندی، ترکمنی و یا سایر زبان های نادر و غیره می باشد یک دارالترجمه خوب قادرست در حوزه زبان های نادر خدمات رسانی کند.

آخرین و مهم ترین نکته، مهلت زمانی است که به مشتری گفته می شود یک دفتر ترجمه باید بتواند پروژه ی درخواستی مشتری را در تاریخ تعیین شده به مشتری به صورت کاملا صحیح و با کیفیت تحویل دهد.

 

باید دنبال چه دارالترجمه‌ای باشیم؟
ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺸﺎﻏﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎﻥ بین‌المللی ﺩﺭ ﻣﻘﯿﺎﺱ بالا سروکار ﺩﺍﺭﻧﺪ، همکاری ﺑﺎ دارالترجمه‌های ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺩﺭ ترجمه‌های تخصصی ﺗﺠﺎﺭی می‌تواند ﺳﻮﺩﻣﻨﺪ ﺑﺎﺷﺪ. ﮔﺮﭼﻪ ﺻﻨﻌﺖ ﺗﺮﺟﻤﻪ متن ﺑﺎﺯﺍﺭﯼ ﺑﺲ پررقابت ﺍﺳﺖ، ﻧﯿﺎﺯ روزافزون ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺘﺮﺟﻤﺎﻥ ﻣﺘﺨﺼﺺ ﺩﺭ سال‌های ﺍﺧﯿﺮ ﻣﻮﺟﺐ به وجود آمدن دارالترجمه‌های ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ترجمه متون ‌شده ﺍﺳﺖ.

 ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺗﺮﺟﻤﻪ متون، ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ نیازهای تجاری‌تان ﺍﺳﺖ. دارالترجمه‌های ﻓﺮﺍﻭﺍﻧﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ آن‌ها درزمینهی ﺧﺎﺻﯽ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ می‌توانند شمارا ﺑﻪ ﺍﻫﺪﺍﻓﺘﺎﻥ نزدیک‌تر ﮐﻨﻨﺪ.

ﻣﻮﺍﺭﺩﯼ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﻮﺩ: شناخت مخاطبین ﺯﺑﺎن موردنظر (شناخت مقصد و کشور موردنظر به‌طور دقیق) ﻭ موضوعی که قصد ترجمه‌ی آن دارید (وب‌سایت، ﺍﺳﻨﺎﺩ و مدارک ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ، ﺑﺮﻭﺷﻮﺭ و …)

 ﺩﻟﯿﻞ ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ این ﻫﺪﻑ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ فرهنگ‌های ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺯﺑﺎﻥ آن‌ها ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ. ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ می‌تواند تأثیر ﺑﻪ ﺳﺰﺍﯾﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﻭ ﺍﺻﻄﻼﺣﺎﺕ مرتبط‌تر بارنگ ﻭ بوی زبان مقصد ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ فرمت‌های ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ. ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ: ﭘﻮﺳﺘﺮها، ﻣﻘﺎلات، ﺑﺮﻭﺷﻮﺭها، سخنرانی‌ها و دیگر موارد. به همین منظور یک دارالترجمه ﺑﺮﺍﯼ تأمین ﻧﯿﺎﺯﻫﺎﯼ ﻫﺮ پروژه‌ای دارالترجمه‌ها ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺍﺑﺰﺍﺭ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﻭ ﻣﻬﺎﺭﺕ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺜﺎﻝ ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ بخواهید اسناد حقوقی را ترجمه تخصصی کنید، نیازمند یک دارالترجمه با تجربه در زمینه‌ی ترجمه رسمی اسناد حقوقی هستید. در این موارد مترجم رسمی علاوه بر تسلط به زبان مقصد، میبایست با امور حقوقی مقصد و اصطلاحات آن نیز آشنا باشد.

ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺭﺍﻟﺘﺮﺟﻤﻪ ﻫﺪﻑ ترجمه‌ی شمارا ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﻮﺩ راحت‌تر می‌تواند ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﺑﻪ آن ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﻣﺤﯿﺎ ﮐﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺍﺳﻨﺎﺩ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﺷﻮﻧﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺷﻮﯾﺪ ﺩﺍﺭﺍﻟﺘﺮﺟﻤﻪ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻻﺯﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺴﻬﯿﻞ ﮐﺎﺭ شمارا دارا باشد.

ویژگی های بهترین دارالترجمه رسمی چه هستند؟
۱) مهمترین ویژگی یک دارالترجمه خوب، داشتن پروانه مترجمی رسمی و پروانه تاسیس دارالترجمه رسمی از طرف قوه قضاییه می باشد.

۲) پروانه تاسیس دارالترجمه باید در محلی از دارالترجمه که کاملا قابل دید مراجعه کنندگان باشد، نصب شده باشد. این مولفه بهترین عامل تعیین بهترین دارالترجمه رسمی است. (آدرس دارالترجمه نیز باید برروی پروانه و سربرگ مترجم قید شده باشد و با آدرس محل دارالترجمه یکی باشد).

۳) یک دارالترجمه رسمی باید یک تیم متخصص از مترجمان مسلط و باتجربه داشته باشد، حضور یک تیم کامل باعث می شود تا دارالترجمه بتواند علاوه بر ارائه خدمات در زمان کوتاه تر، ترجمه تخصصی متون رسمی دقیق تری را تحویل دهد. (این مترجمان باید بتوانند ویژگی های یک ترجمه رسمی را پیاده کنند).

۴) یکی دیگر از ویژگی های بهترین دارالترجمه رسمی داشتن برنامه ریزی و مدیریت پروژه است، فرآیند کنترل کیفیت بر کار مترجمان باید انجام شود و در انتها تمامی ترجمه ها توسط ویراستار نیز تصحیح شود.

۵) یکی از مهمترین عواملی که دارالترجمه ها را از هم متمایز میکند سرعت و زمان انجام پروژه می باشد، یک دارالترجمه رسمی خوب پروژه مشتریان را در زمان توافق شده آماده می کند. (معمولا دارالترجمه ها برای ترجمه متون رسمی فوری هزینه مازادی نیز دریافت میکنند).

۶) با توجه به وجود نرخنامه مشخص به تفکیک نوع سند و زبان ترجمه، قیمت ترجمه متون رسمی اسناد و مدارک کاملا مشخص بوده و یک دارالترجمه رسمی هزینه های خود را مطابق با تعرفه ترجمه رسمی قوه قضاییه تنظیم می کند.

۷) یک دارالترجمه خوب باید معتمد و امانتدار باشد؛ از آنجا که حوزه کاری دارالترجمه های رسمی اسناد و مدارک شما می باشند، لذا دارالترجمه ای که با آن کار می کنید باید از اطلاعات شما محافظت کند.

۸) ارائه خدمات در هر جا و مکان نیز از ویژگی های یک دارالترجمه رسمی خوب می باشد، دارالترجمه های رسمی با ارائه ترجمه آنلاین یا خدمات وجود پیک در محل می توانند علاوه بر سرعت بخشیدن به زمان تحویل ترجمه  تخصصی، به مشتریانی که در شهر یا کشور دیگر نیز هستند خدمات خود را ارائه کنند.

منبع: کافه یادداشت

برچسب ها: دارالترجمه رسمی ,

[ بازدید : 28 ]

[ پنجشنبه 16 مرداد 1399 ] 0:01 ] [ samaneh ]

[ ]

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

قبل از اینکه به مقایسه کاندوم خاردار یا کاندوم معمولی بپردازیم، و به دنبال پاسخ سوال "کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی" باشیم، اولین سوالی که هر مصرف کننده باید از خود داشته باشد این است که هنگام رابطه جنسی با کدام کاندوم راحت‌تر هست!

انتخاب کاندوم تنها به مقدار لذت بردن مرد و زن از رابطه جنسی مربوط نمی شود. برای همین استفاده هریک از محصولات جنسی رضایت زوجین شرط اصلی است. کاندوم خاردار برای لذت بیشتر در روابط جنسی زن و مرد است، این درحالی است که کاندوم معمولی پرکاربردترین نوع کاندوم در دنیا است.

در مقایسه جلوگیری از بارداری استفاده، کاندوم خاردار در برابر کاندوم ساده با هم تفاوت های زیادی دارند و میزان جلوگیری از ورود اسپرم به داخل رحم زن در کاندوم ساده بسیار بیشتر است.

نحوه عملکرد کاندوم خاردار چگونه است؟

امروزه محصولاتی مانند کاندوم های خاردار، شیاردار، تاخیری و طعم دار از انواع کاندوم های پرطرفدار شرکت های تولیدی هستند که هر کدام در صدد پاسخ گویی به بخشی از نیازهای زوجین و با تمرکز بر افزایش لذت جنسی زن و شوهر و رفع معایب استفاده از انواع کاندوم از جمله کم شدن لذت جنسی و کاهش انتقال گرمای نواحی جنسی بوده، تلاش زیادی شده است و محصولاتی مانند کاندوم های خاردار و معمولی و خیلی نازک به سبد تولیدات خود اضافه کرده اند.

کاندوم های خاردار از یکسری برآمدگی روی سطح کاندوم تشکیل شده اند که همه نواحی کاندوم را پوشانده است و کاندوم های شیاردار نیز از گروه خاردارها است که یکسری برآمدگی هایی که حول محور کاندوم را پوشانده، تشکیل شده است. این برآمدگی ها و برجستگی ها سبب افزایش اصطکاک میان بافت واژن و آلت پوشیده شده با کاندوم میشود و همین امر تحریک پذیری زنان را هنگام رابطه جنسی و دخول به شدت افزایش میدهد و تجربه داشتن یک رابطه کامل همرا با ارگاسم را برای آن ها بوجود میاورد.

در برخی مدل های موجود در بازار این دو ویژگی با همدیگر ترکیب شده و محصول پرطرفداری را عرضه کرده اند. همچنین یکسری از کاندوم های شیاردار که برجستگی هایی را در قسمت پایه کاندوم دارند میتوانند سبب تحریک عضو کلیتوریس در زنان شده و لذت مضاعفی را از رابطه به ارمغان آورند.

مزایای استفاده از کاندوم معمولی

 •  استفاده از کاندوم بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا به عفونت مقاربتی است.
 •  کاندوم را می توان به راحتی در فروشگاه های مواد غذایی معمولی خریداری کرد، که باعث می شود آنها برای بسیاری از افراد به راحتی قابل دسترسی باشند.
 •  کاندوم معمولی مزیت این را دارد که حتی پس از مقاربت جنسی در محل خود بماند ، بر خلاف کاندوم های خاردار که ممکن است هنگام رابطه جنسی نعوظ مرد را از بین ببرد.
 •  استفاده از کاندوم معمولی به زن و مرد اجازه می دهد تا از یک روش ساده مسئولیت جلوگیری از بارداری ناخواسته را بر عهده بگیرند.

چه کسی از چه کاندومی استفاده کند؟

استفاده از کاندوم های خاردار و شیاردار عموما میان زوجین میانسال و زنانی که به دلایل مختلف از جمله زایمان طبیعی دچار گشادی واژن شده اند رایج تر است و به زوج های جوان که تعداد دفعات رابطه جنسی آن ها زیاد نبوده توصیه نمیشود و کاندوم های معمولی به همراه ژل روان کننده لوبریکانت بهترین انتخاب است.

لذت کاندوم معمولی بیشتر است یا خاردار؟

در مقایسه و تفاوت های میان کاندوم های معمولی و خاردار و با استناد به مقاله ای در رابطه با میزان لذت جنسی میان رابطه با کاندوم ساده و نوع خاردار، اکثرمردان اذعان داشتند که رابطه بدون کاندوم برای آن ها در مقایسه با رابطه جنسی محافظت شده با انواع کاندوم لذت بخش تر بوده است اما، میزان کم شدن این لذت در میان خانم ها در مقایسه با اکثر مردان کمتر بوده است.

 به عنوان پیشنهاد استفاده ازانواع کاندوم خاردار و یا معمولی که تحریک پذیری طرفین را بیشتر میکند، مثل کاندوم های دارای برجستگی های زیاد که افزایش دهنده اصطکاک بین آلت و واژن را بیشتر می کند و رابطه جنسی چند برابر لذت بخش تر می شود.

یا کاندوم های تاخیری که تایم رابطه جنسی زن و شوهر را بیشتر می کند را به شما توصیه می کنیم . همچنین استفاده از کاندوم های ساده که ممکن است احساس لذت بخش رابطه را کمی کاهش دهد، به دلیل مزایایی که در جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته دارد به نفع طرفین است قطعا توصیه شده است.

 یکی از مهمترین دلایل داشتن رابطه جنسی لذت بردن است. برخی افراد معتقدند در هنگام استفاده از کاندوم های معمولی این لذت کمتر شده و گرمای اندام جنسی در مقایسه با زمانی که بدون کاندوم رابطه برقرار می شود کمتر بوده و تمایل به استفاده از کاندوم را در آن ها کمتر می کند.

 پس پیشنهاد بهتر استفاده از کاندوم های خاردار و همینطور برای زوجین جوان، استفاده از کاندوم های خیلی نازک است.

روشهای پیشگیری از بارداری زیادی وجود دارد که زن و شوهر در یک رابطه جنسی، استفاده از آنها را انتخاب کنند.  با این حال، برای پیشگیری از بارداری کاندوم معمولی سریعترین انتخاب است. در صورت استفاده صحیح ، هر دو کاندوم معمولی و خاردار در جلوگیری از بارداری ناخواسته بسیار مؤثر هستند.

آیا کاندوم خاردار و معمولی از بارداری جلوگیری میکنند؟

هیچ روش پیشگیری از بارداری 100٪ مؤثر نیست ، اما کاندوم ها به طور کلی یک هدف مشترک دارند.  21٪ احتمال باردار شدن در هنگام استفاده از کاندوم معمولی وجود دارد.  14٪ احتمال بارداری هنگام استفاده از کاندوم خاردار است.  شما می توانید از یکی از کاندوم ها استفاده کنید.  کاندوم های معمولی و کاندوم خاردار با هم قابل استفاده نیستند.

آیا اندازه کاندوم مهم است؟

اگر از کاندوم مناسب استفاده نکنید رابطه جنسی می تواند ناراحت کننده باشد.  کاندوم خارجی خیلی بزرگ یا حتی خیلی کوچک می تواند آلت تناسلی شما را اذیت کند و خطر بارداری یا انتقال بیماری را افزایش دهد.  همچنین می تواند بر توانایی شما در ارگاسم تأثیر بگذارد. به همین دلیل دانستن اندازه کاندوم شما برای رابطه جنسی ایمن و لذت بخش از اهمیت زیادی برخوردار است.

برچسب ها: کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی ,

[ بازدید : 27 ]

[ شنبه 11 مرداد 1399 ] 21:58 ] [ samaneh ]

[ ]

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

قبل از اینکه به مقایسه کاندوم خاردار یا کاندوم معمولی بپردازیم، و به دنبال پاسخ سوال "کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی" باشیم، اولین سوالی که هر مصرف کننده باید از خود داشته باشد این است که هنگام رابطه جنسی با کدام کاندوم راحت‌تر هست!

انتخاب کاندوم تنها به مقدار لذت بردن مرد و زن از رابطه جنسی مربوط نمی شود. برای همین استفاده هریک از محصولات جنسی رضایت زوجین شرط اصلی است. کاندوم خاردار برای لذت بیشتر در روابط جنسی زن و مرد است، این درحالی است که کاندوم معمولی پرکاربردترین نوع کاندوم در دنیا است.

در مقایسه جلوگیری از بارداری استفاده، کاندوم خاردار در برابر کاندوم ساده با هم تفاوت های زیادی دارند و میزان جلوگیری از ورود اسپرم به داخل رحم زن در کاندوم ساده بسیار بیشتر است.

نحوه عملکرد کاندوم خاردار چگونه است؟

امروزه محصولاتی مانند کاندوم های خاردار، شیاردار، تاخیری و طعم دار از انواع کاندوم های پرطرفدار شرکت های تولیدی هستند که هر کدام در صدد پاسخ گویی به بخشی از نیازهای زوجین و با تمرکز بر افزایش لذت جنسی زن و شوهر و رفع معایب استفاده از انواع کاندوم از جمله کم شدن لذت جنسی و کاهش انتقال گرمای نواحی جنسی بوده، تلاش زیادی شده است و محصولاتی مانند کاندوم های خاردار و معمولی و خیلی نازک به سبد تولیدات خود اضافه کرده اند.

کاندوم های خاردار از یکسری برآمدگی روی سطح کاندوم تشکیل شده اند که همه نواحی کاندوم را پوشانده است و کاندوم های شیاردار نیز از گروه خاردارها است که یکسری برآمدگی هایی که حول محور کاندوم را پوشانده، تشکیل شده است. این برآمدگی ها و برجستگی ها سبب افزایش اصطکاک میان بافت واژن و آلت پوشیده شده با کاندوم میشود و همین امر تحریک پذیری زنان را هنگام رابطه جنسی و دخول به شدت افزایش میدهد و تجربه داشتن یک رابطه کامل همرا با ارگاسم را برای آن ها بوجود میاورد.

در برخی مدل های موجود در بازار این دو ویژگی با همدیگر ترکیب شده و محصول پرطرفداری را عرضه کرده اند. همچنین یکسری از کاندوم های شیاردار که برجستگی هایی را در قسمت پایه کاندوم دارند میتوانند سبب تحریک عضو کلیتوریس در زنان شده و لذت مضاعفی را از رابطه به ارمغان آورند.

مزایای استفاده از کاندوم معمولی

 •  استفاده از کاندوم بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا به عفونت مقاربتی است.
 •  کاندوم را می توان به راحتی در فروشگاه های مواد غذایی معمولی خریداری کرد، که باعث می شود آنها برای بسیاری از افراد به راحتی قابل دسترسی باشند.
 •  کاندوم معمولی مزیت این را دارد که حتی پس از مقاربت جنسی در محل خود بماند ، بر خلاف کاندوم های خاردار که ممکن است هنگام رابطه جنسی نعوظ مرد را از بین ببرد.
 •  استفاده از کاندوم معمولی به زن و مرد اجازه می دهد تا از یک روش ساده مسئولیت جلوگیری از بارداری ناخواسته را بر عهده بگیرند.

چه کسی از چه کاندومی استفاده کند؟

استفاده از کاندوم های خاردار و شیاردار عموما میان زوجین میانسال و زنانی که به دلایل مختلف از جمله زایمان طبیعی دچار گشادی واژن شده اند رایج تر است و به زوج های جوان که تعداد دفعات رابطه جنسی آن ها زیاد نبوده توصیه نمیشود و کاندوم های معمولی به همراه ژل روان کننده لوبریکانت بهترین انتخاب است.

لذت کاندوم معمولی بیشتر است یا خاردار؟

در مقایسه و تفاوت های میان کاندوم های معمولی و خاردار و با استناد به مقاله ای در رابطه با میزان لذت جنسی میان رابطه با کاندوم ساده و نوع خاردار، اکثرمردان اذعان داشتند که رابطه بدون کاندوم برای آن ها در مقایسه با رابطه جنسی محافظت شده با انواع کاندوم لذت بخش تر بوده است اما، میزان کم شدن این لذت در میان خانم ها در مقایسه با اکثر مردان کمتر بوده است.

 به عنوان پیشنهاد استفاده ازانواع کاندوم خاردار و یا معمولی که تحریک پذیری طرفین را بیشتر میکند، مثل کاندوم های دارای برجستگی های زیاد که افزایش دهنده اصطکاک بین آلت و واژن را بیشتر می کند و رابطه جنسی چند برابر لذت بخش تر می شود.

یا کاندوم های تاخیری که تایم رابطه جنسی زن و شوهر را بیشتر می کند را به شما توصیه می کنیم . همچنین استفاده از کاندوم های ساده که ممکن است احساس لذت بخش رابطه را کمی کاهش دهد، به دلیل مزایایی که در جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته دارد به نفع طرفین است قطعا توصیه شده است.

 یکی از مهمترین دلایل داشتن رابطه جنسی لذت بردن است. برخی افراد معتقدند در هنگام استفاده از کاندوم های معمولی این لذت کمتر شده و گرمای اندام جنسی در مقایسه با زمانی که بدون کاندوم رابطه برقرار می شود کمتر بوده و تمایل به استفاده از کاندوم را در آن ها کمتر می کند.

 پس پیشنهاد بهتر استفاده از کاندوم های خاردار و همینطور برای زوجین جوان، استفاده از کاندوم های خیلی نازک است.

روشهای پیشگیری از بارداری زیادی وجود دارد که زن و شوهر در یک رابطه جنسی، استفاده از آنها را انتخاب کنند.  با این حال، برای پیشگیری از بارداری کاندوم معمولی سریعترین انتخاب است. در صورت استفاده صحیح ، هر دو کاندوم معمولی و خاردار در جلوگیری از بارداری ناخواسته بسیار مؤثر هستند.

آیا کاندوم خاردار و معمولی از بارداری جلوگیری میکنند؟

هیچ روش پیشگیری از بارداری 100٪ مؤثر نیست ، اما کاندوم ها به طور کلی یک هدف مشترک دارند.  21٪ احتمال باردار شدن در هنگام استفاده از کاندوم معمولی وجود دارد.  14٪ احتمال بارداری هنگام استفاده از کاندوم خاردار است.  شما می توانید از یکی از کاندوم ها استفاده کنید.  کاندوم های معمولی و کاندوم خاردار با هم قابل استفاده نیستند.

آیا اندازه کاندوم مهم است؟

اگر از کاندوم مناسب استفاده نکنید رابطه جنسی می تواند ناراحت کننده باشد.  کاندوم خارجی خیلی بزرگ یا حتی خیلی کوچک می تواند آلت تناسلی شما را اذیت کند و خطر بارداری یا انتقال بیماری را افزایش دهد.  همچنین می تواند بر توانایی شما در ارگاسم تأثیر بگذارد. به همین دلیل دانستن اندازه کاندوم شما برای رابطه جنسی ایمن و لذت بخش از اهمیت زیادی برخوردار است.

برچسب ها: کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی ,

[ بازدید : 26 ]

[ شنبه 11 مرداد 1399 ] 21:58 ] [ samaneh ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]